تاریخ انتشار : یکشنبه, 29 آذر 1394 18:24. خیلی‌ها آرزویشان است که چنین بازی‌هایی را در ورزشگاه ببینند. داور فوتبال ایران گفت: گلی که لیونل مسی در فینال جام باشگاه‌های جهان زد خطای هند نبود. محمدرضا فغانی که خودش داور فوتبال است در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد نحوه قضاوت برادرش علیرضا فغانی در فینال جام باشگاه‌های جهان بین بارسلونا و ریورپلاته آرژانتین گفت: بازی خوبی بود، حضور علیرضا در این بازی افتخاری برای جامعه داوری ایران است و ما هم که خانواده او هستیم به این حضور افتخ ...

فغانی: گل مسی درست بود/ فیفا روزی ۵۰۰ دلار دستمزد به داوران می‌دهد

تاریخ انتشار : یکشنبه, 29 آذر 1394 18:24


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

خیلی‌ها آرزویشان است که چنین بازی‌هایی را در ورزشگاه ببینند
فغانی: گل مسی درست بود/ فیفا روزی ۵۰۰ دلار دستمزد به داوران می‌دهد

داور فوتبال ایران گفت: گلی که لیونل مسی در فینال جام باشگاه‌های جهان زد خطای هند نبود.

محمدرضا فغانی که خودش داور فوتبال است در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد نحوه قضاوت برادرش علیرضا فغانی در فینال جام باشگاه‌های جهان بین بارسلونا و ریورپلاته آرژانتین گفت: بازی خوبی بود، حضور علیرضا در این بازی افتخاری برای جامعه داوری ایران است و ما هم که خانواده او هستیم به این حضور افتخار می‌کنیم.

وی ادامه داد: خیلی‌ها آرزویشان است که چنین بازی‌های بزرگ را از نزدیک و در داخل ورزشگاه ببینند و اکنون که یک داور ایرانی چنین مسابقه‌ای را قضاوت کرده همه خوشحال هستند.

فغانی در مورد اینکه برخی می‌گویند گل اول بارسلونا با خطای هند مسی به ثمر رسیده، گفت: توپ در آن صحنه به دست مسی برخورد کرد اما مسی از دستش به عنوان اهرم برای کنترل توپ استفاده نکرد و ادامه بازی و گل مسی تصمیم درست داور بود.

برادر فغانی در مورد اینکه می‌گویند دستمزد علیرضا برابر با 6 سال دستمزد او در ایران است، گفت: تا جاییکه من می‌دانم فیفا به طور روزانه به داوران دستمزد می‌دهد و فکر می‌کنم فیفا برای هر روز به داور 500 دلار دستمزد بدهد.

 

اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه