فردوسی پور: باید به فغانی و تیم داوری مان افتخارکنیم. تاریخ انتشار : یکشنبه, 29 آذر 1394 16:52. فینال جام جهانی باشگاه ها در حالی به پایان رسید که داوری این دیدار به عهده علی رضا فغانی بود. داور ایرانی در این دیدار تلاش کرد نمایش خوبی داشته باشد و البته با صحنه حساسی هم متوجه نشد. او در این دیدار 5 باز از کارت زردش استفاده کرد که سه کارت زرد سهم ، آلبا ،نیمار و سوارز شد. نمایش خوب فغانی در این دیدار شاید می توانست کمی کامل تر باشد. او در لحظاتی از بازی درگیر شیطنت های بازیکنان آرژانتینی ل ...

فردوسی پور: باید به فغانی و تیم داوری مان افتخارکنیم

تاریخ انتشار : یکشنبه, 29 آذر 1394 16:52


اخبار,اخبار ورزشی,بازیکنان برزیلی بارسلونا

فینال جام جهانی باشگاه ها در حالی به پایان رسید که داوری این دیدار به عهده علی رضا فغانی بود. داور ایرانی در این دیدار تلاش کرد نمایش خوبی داشته باشد و البته با صحنه حساسی هم متوجه نشد. او در این دیدار 5 باز از کارت زردش استفاده کرد که سه کارت زرد سهم ، آلبا ،نیمار و سوارز شد.

نمایش خوب فغانی در این دیدار شاید می توانست کمی کامل تر باشد. او در لحظاتی از بازی درگیر شیطنت های بازیکنان آرژانتینی لیورپلاته و بازیکنان برزیلی بارسلونا بود. بازیکنانی که یکدیگر را می زدند و البته با اغراق زمین می خوردند و نمایش می دادند اما با این همه فغانی اشتباهی را مرتکب نشد و نمایش خوبی داشت. فردوسی پور گزارشگر این مسابقه در مورد نمایش فغانی گفت:« در روزهایی که فوتبال ایران هیچ بازیکنی در سطح اول فوتبال باشگاهی جهان ندارد باید به فغانی و تیم داوری افتخار کرد که قضاوت فینال جام باشگاه های جهان را به عهده دارند.

 

اخبار ورزشی - عصرایران

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه