درگیری لفظی صادقی و قلعه‌نویی / مدافع آبی‌ها کتک خورد! / علت درگیری مشخص شد

درگیری لفظی صادقی و قلعه‌نویی / مدافع آبی‌ها کتک خورد! / علت درگیری مشخص شد


اخبار,درگیری لفظی صادقی و قلعه‌نویی


اخبار ورزشی - پس از دیدار با سایپا رخ داد؛
برخورد عجیب سرمربی استقلال با صادقی/ مدافع آبی‌ها کتک خورد!

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پایان دیدار برابر سایپا برخورد تند و عجیبی با مدافع مصدوم این تیم داشت. این برخورد از سوی یکی از نزدیکان امیر قلعه نویی شدت بیشتری داشت و منجر به کتک خوردن امیرحسین صادقی شد. وی پس از این برخورد اعلام کرد از استقلال خداحافظی خواهد کرد!

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که امیرحسین صادقی در پایان دیدار استقلال برابر سایپا قصد رفتن به رختکن آبی پوشان را داشت ابتدا نزد امیر قلعه نویی رفت اما سرمربی استقلال برخورد غیر منتظره ای با مدافع مصدوم تیم خود داشت و او را نپذیرفت و از خود دور کرد.

صادقی که از این برخورد شوکه و ناراحت شده بود به امیر قلعه نویی گفت: خداحافظ؛ من از استقلال رفتم.

مدافع استقلال پس از این اتفاق قصد خروج از ورزشگاه را داشت که به یکباره از سوی دو نفر مورد حمله قرار گرفت و کتک خورد تا جایی که پیشانی او متورم شد. در این هنگام نیروی انتظامی که شاهد ماجرا بود فرد ضارب را دستگیر کرد. گفته می شود این فرد یکی از نزدیکان امیر قلعه نویی است.

امیرحسین صادقی به دلیل مصدومیت از ابتدای فصل تاکنون فرصت بازی برای استقلال را پیدا نکرده و این بازی را هم از روی سکوها تماشا کرد.

 

---------------------------

 

ماجرای درگیری صادقی و قلعه‌نویی مشخص شد

در پایان بازی استقلال و سایپا امیر قلعه‌نویی به امیرحسین صادقی مدافع مصدوم این تیم اعتراض کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، استقلال در هفته چهارم لیگ برتر موفق شد با نتیجه 3 بر 2 مقابل سایپا به پیروزی برسد. در پایان این دیدار بین امیر قلعه‌نویی و امیرحسین صادقی بحث و جدل لفظی صورت گرفت.

ماجرای این درگیری این بوده که صادقی برای تبریک پیروزی از روی سکوها پائین می‌رود و با امیرقلعه‌نویی روبرو می‌شود او که به قلعه‌نویی تبریک می‌گوید سرمربی استقلال به نشانه اعتراض به صادقی می‌گوید ای کاش اعلام می‌کرده مصدوم است و اینطور دست باشگاه را در هفته‌های ابتدایی در حنا نمی‌گذاشته است. همین مسئله باعث بحث کوچکی بین این دو نفر شد.

امیرحسین صادقی به دلیل مصدومیتی که دارد حدود 6 هفته از میادین دور است و تا کنون نتوانسته برای استقلال به میدان برود.
اخبار ورزشی - مهر، فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه