تاریخ انتشار : جمعه, 14 مهر 1396 17:21. با ارسال پاسخ مربوط به ام آر آی شجاع خلیل زاده مشخص شد این بازیکن باید دو هفته از میادین دور باشد و قادر به همراهی پرسپولیس نیست. به گزارش ورزش سه، شجاع خلیل زاده که دو روز قبل در تمرین پرسپولیس دچار مصدومیت شده بود، با عکسبرداری از ناحیه مصدومیت، مشخص شد که با کشیدگی عضله چهار سر ران مواجه شده و طبق اعلام کادرپزشکی باید دو هفته تمرینات اختصاصی را پشت سر بگذارد. این خبر شوکه آور در شرایطی که پرسپولیس در آستانه دیدار حساس برابر الهلال عربستان در بازی ب ...

خلیل زاده دو هفته دور از ترکیب پرسپولیس

تاریخ انتشار : جمعه, 14 مهر 1396 17:21


اخبار,اخبار امروز,خلیل زاده

با ارسال پاسخ مربوط به ام آر آی شجاع خلیل زاده مشخص شد این بازیکن باید دو هفته از میادین دور باشد و قادر به همراهی پرسپولیس نیست.

به گزارش ورزش سه، شجاع خلیل زاده که دو روز قبل در تمرین پرسپولیس دچار مصدومیت شده بود، با عکسبرداری از ناحیه مصدومیت، مشخص شد که با کشیدگی عضله چهار سر ران مواجه شده و طبق اعلام کادرپزشکی باید دو هفته تمرینات اختصاصی را پشت سر بگذارد. این خبر شوکه آور در شرایطی که پرسپولیس در آستانه دیدار حساس برابر الهلال عربستان در بازی برگشت لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد و وضعیت نابسامانی در خط دفاعی این تیم وجود دارد باعث نگرانی در اردوی سرخپوشان شده است.

 

خلیل زاده اما با مشورت کادرپزشکی به دنبال حضور در تمرینات این تیم طی 72 ساعت آینده است و اعلام کرده مشکلی برابر تمرین ندارد و با توجه به شرایط تیم خواهان حضوری زودهنگام در ترکیب تیم است. مساله‌ای که با مخالفت کادرپزشکی تا به این لحظه همراه شده و آنها این مساله را ریسک بزرگی برای مدافع شماره 3 سرخپوشان عنوان کرده‌اند.

 

برانکو ایوانکوویچ که با توجه به محرومیت و مصدومیت 4 بازیکن تیمش، شرایط سختی را در جدال با الهلال در بازی رفت پشت سر گذاشت، اکنون امیدوار است تا با ترکیبی کامل مقابل این حریف سرسخت حاضر شود و وضعیت نامشخص سیدجلال حسینی و همچنین مصدومیت شجاع خلیل زاده بار دیگر او و تیمش را دچار بحران بزرگی خواهد کرد.

 

با این حال باید دید ریسک شجاع خلیل زاده و خواسته‌ی او برای حضور در تمرین و تست شرایط بازگشت به ترکیب با موفقیت او همراه خواهد بود و پرسپولیس قادر به سود بردن از این بازیکن هست یا شرایط همچون بازی رفت برای آنها سخت خواهد شد؟ البته با بازگشت احتمالی سیدجلال حسینی که دقایقی کوتاه در تیم ملی به بازی پرداخت این امیدواری برای برانکو افزایش یافته تا از کاپیتان اول تیمش بتواند سود ببرد و آمادگی شجاع خلیل زاده نیز می‌تواند اطمینان بابت خط دفاعی را افزایش دهد.

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه