تاریخ انتشار : چهارشنبه, 01 اردیبهشت 1395 08:39. در ادامه دومین روز از بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا ابوالفضل یعقوبی با 3 پیروزی و یک باخت بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد. به گزارش خبرآنلاین؛ یعقوبی برای اینکه مدال نقره را به دست بیاورد در فینال این رقابت‌ها پس از تساوی 15-15 در راند طلایی نتیجه را به «سئوک بای کیم» از کره‌جنوبی واگذار کرد. میرهاشم حسینی تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم کشورمان، برای نشان زرین این رقابت‌ها، «مولوم تومنبایار» از مغولستان را 8 بر 6 شکست داد و با شایستگی ...

اولین طلای تاریخ ایران در وزن اول تکواندو آسیا

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1395 08:39


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,تکواندو

در ادامه دومین روز از بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا ابوالفضل یعقوبی با 3 پیروزی و یک باخت بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد.

به گزارش خبرآنلاین؛ یعقوبی برای اینکه مدال نقره را به دست بیاورد در فینال این رقابت‌ها پس از تساوی 15-15 در راند طلایی نتیجه را به «سئوک بای کیم» از کره‌جنوبی واگذار کرد.
میرهاشم حسینی تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم کشورمان، برای نشان زرین این رقابت‌ها، «مولوم تومنبایار» از مغولستان را 8 بر 6 شکست داد و با شایستگی بر سکوی قهرمانی قاره کهن ایستاد.


آرمین هادی پور هم با 4 پیروزی متوالی مدال طلای وزن 54- کیلوگرم در بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا را برای کشورمان بدست آورد.


تکواندوکار وزن 54- کیلوگرم کشورمان در مرحله فینال «رامنارونگ» از تایلند را با نتیجه 9 بر 8 از پیش رو برداشت و برسکوی قهرمانی آسیا تکیه زد که این مدال اولین مدال تاریخ تکواندو ایران در وزن اول بود.


بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا G4 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 40، 24 و 14.4 امتیاز در رنکینگ جهانی و المپیکی تعلق خواهد گرفت.


این دوره از رقابت‌ها از دیروز (دوشنبه) آغاز و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت.

 

اخبار ورزشی - خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه