امید ابراهیمی یک تنه استقلال را به 3 امتیاز رساند

امید ابراهیمی یک تنه استقلال را به 3 امتیاز رساند


اخبار,هفته چهارم لیگ برتر

اخبار ورزشی - هفته چهارم لیگ برتر؛
برد استقلال مقابل سایپا/ ابراهیمی ستاره تازه آبی ها

تیم فوتبال استقلال در هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال به مصاف سایپا رفت که این بازی را با برتری 3 بر 2 به سود خود پایان داد. استقلال که دو بار از حریف خود عقب افتاده بود روی درخشش امید ابراهیمی در دقایق پایانی به پیروزی دست یافت تا به یک برد شیرین دست یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال استقلال و سایپا در چارچوب هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال از ساعت 19:15 امروز سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با برتری 3 بر 2 به سود آبی ها خاتمه یافت. ابراهیم شکوری(6) و حامد شیری(48 - پنالتی) برای سایپا گلزنی کردند. جاسم کرار(33) و امید ابراهیمی(64 و 92) گل‌های استقلال را به ثمر رساندند.

نیمه نخست این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت. دو تیم بازی را متعادل شروع کردند. استقلال در دقایق اولیه یکی دو حمله نصفه و نیمه انجام داد اما این سایپا بود که به گل رسید. شاگردان جلالی در دقیقه ششم بود که روی ضربه فنی و دیدنی ابراهیم شکوری از پشت محوطه جریمه دروازه استقلال را باز کردند. یک دقیقه قبل از آن کاوه رضایی موقعیت خوبی را هدر داده بود.

بعد از این گل استقلال به حریف خود فشار وارد کرد ولی این سایپا بود که روی یک ضد حمله می‌توانست به گل دوم هم برسد. بهترین فرصت این تیم را شهباززاده در دقیقه 29 در حالت تک به تک با دروازه‌بان حریف به بیرون زد. شاگردان قلعه‌نویی پس از آن فشار خود را افزایش دادند تا اینکه در دقیقه 33 روی حرکت دیدنی جاسم کرار به گل تساوی دست یافتند. این بازیکن با یک استپ سینه و ضربه قیچی برگردان دروازه حریف را گشود. پس از آن دو تیم نتوانستند به گل دوم دست یابند تا نیمه نخست با همان تساوی خاتمه یابد.

با شروع نیمه دوم سایپا خیلی زود به گل رسید. این تیم روی یک هجوم همه جانبه به پنالتی رسید. مگویان، مدافع ارمنستانی که در دیدارهای قبل هم چندان مطمئن نشان نداده بود روی کاوه رضایی مرتکب خطای پنالتی شد تا حامد شیری در خلاف جهت حرکت فروزان آن را به گل دوم نارنجی پوشان تبدیل کند. این گل در دقیقه 48 به ثمر رسید. مجید جلالی که از ابتدا روی نیمکت نشسته بود بعد از این گل هم واکنش نشان نداد.

استقلال که بعد از این گل میدان را در دست گرفت و بعد از چند حمله روی دروازه حریف به گل تساوی دست یافت. در دقیقه 64 بازی بود که آبی ها پشت محوطه جریمه حریف صاحب یک ضربه کاشته شدند تا امید ابراهیمی با یک ضربه سهمگین و دیدنی دروازه حریف را باز کند. گل ابراهیمی بدون شکی یکی از زیباترین گل‌های لیگ برتر در چهار هفته ابتدایی بود.

آبی‌ها بعد از این گل استقلال فشار را روی دروازه حریف بیشتر کرد و اگر خوش شانس بود خیلی زود روی ضربه سر بیک‌زاده می توانست به گل دوم هم برسد. در دقیقه 68 بازی هم خسرو حیدری مانع ضربه زدن قاضی در محوطه جریمه حریف شد تا این فرصت هم از دست برود. شوت محکم کرار که از کنار دروازه سایپا به شکل خطرناکی به بیرون رفت دیگر موقعیت استقلال در این نیمه بود.

استقلال همچنان برای رسیدن به گل سوم حملات خود را تداوم بخشید تا اینکه در دقیقه 92 به گل سوم  خود رسید. امید ابراهیمی که ستاره جدید این تیم در خط میانی است این بار روی یک ضربه سر گلزنی کرد تا استقلال به دومین برد فصل دست یابد.

اخبار ورزشی - مهر

 سایرنتایج:

پدیده    1 - 0    تراکتورسازی    
نفت تهران    3 - 0    سپاهان    
گسترش فولاد    1 - 0    پیکان    
ذوب آهن    2 - 2    راه‌آهن    
صبای قم    2 - 0    نفت‌مسجد‌سلیمان    
فولاد    1 - 0    استقلال خوزستان

 

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه